Porosit Online Kompozime Buqeta Me Lule Natyrale

Porosit online kompozime & buqeta me lule natyrale

Porosit online; Kompozime me lule ose lule shumengjyrshe, buqeta me lule natyrale ose trandafila, per miqte, shoket, shoqet, bura dhe gra, koleget dhe te gjith te dashurit tuaj, mamin, babin, gjyshen dhe gjyshin qe ndodhen ne Athine Greqi me banim ose per pushime!

Si mund te dergoni lule jasht shtetit? Shume kollaj me dyqanin e lulefe ne qender te Athines 21Flowers.gr.

Cfar kerkoni;


Lule per Shen Valentinin.
Gjeni trantafila ne te gjitha ngjyrat, te kuq, te bardh, blu, me ngjyrat e ylberit, te zinj, roz dhe cfar do ngjyre deshironi, ose kerkoni ne katallogun tone kompozime lulesh, buqeta, arusha, embelsira edhe cokollata per te embelsuar te dashuren ose te dashurin tuaj, diten me te bukur te vitit; 14 Shkurti - Dita qe te gjith festojne dashurine. Thuaj te dua! Duke i derguar atij ose asaj nje buqet lulesh per diten e te dashuruarve.  

Lule per Ditelindje.


Si mund te beni nje zurpize te vecant per festen e ditelindjes te nje shoku, shoqjes, motres, vellajit, mamas ose babit; Per cdo fest ose ditelindje ka dhurata te ndyshme qe mund te dhuroni te te gjith te dashurit tuaj, si peshembull - Embelsira, raki, konjak, uiski, vere, bizhuteri dhe cokollata? Kompozime me lule te fresketa, a keni provuar ndonjehere te dergoni per ditelindjen e tyre! Cdo lule fsheh nje simbol, nje ngrohtesi per te shprehur urimet me te bukura per ditelindje. Uroni te dashurit tuaj me te perzemert - Gezuar Ditelindjen!!! Me nje tuf me lule ose trendafila.

Festa e Gruas - Dita Ndërkombëtare e Gruas - 8 Marsi.

Gezuar 8 Marsin! Mos haroni festen e gruas kete vit ne daten 8 Mars. Nje fest e vecant ku pervec urimeve qe duhet ti jepni cdo gruaje anemban botes, eshte dita e vetme e vitit ku femij te vegjel, te medhenj, burra, babai dhe gjyshi bejn dhurat te cdo grua nje tuf me lule. Sepse festa e 8 Marstit nuk eshte nje fest si te gjitha te tjerat, eshte e vecant sepse feston gruaja, motra, mamaja, nena, mema. Dergoni urime me kompozime dhe buqeta me lule per diten e 8 Marsit.

header-logo.png

Ανθοπωλεία Αθήνα

Στείλτε λουλούδια online! Ιδανικά δώρα που δημιουργούν σε κάθε περίσταση τα πιο ξεχωριστά συναισθήματα.

Ο λογαριασμός μου

Newsletter

Εγγραφείτε στο newsletter για να λαμβάνετε προσφορές και νέα!

Περισσότερα

© 2021. All Rights Reserved. 21 Flowers Ανθοπωλείο Online Αθήνα.
payment-card-img

Search